ZRB GOLEMA

ul. Siemieńskiego 14

35-234 Rzeszów


tel/fax  17 862 21 87 

tel.       17 864 25 57 

www.golema.pl

e-mail : biuro@golema.pl


O firmie


Zakład Remontowo Budowlany Golema Janusz rozpoczął swą działalność w 1988 r . Pierwsze nasze realizacje polegały na modernizacji i remontach
obiektów użyteczności publicznej jak też obiektów dla inwestorów indywidualnych . W 1994 r. jako jedna z pierwszych firm w kraju zaczęła wykonywać remonty pokryć dachowych w technologii pap termozgrzewalnych. 

Z roku na rok postępował systematyczny rozwój firmy. Obecnie nasza firma zajmuje się remontami i modernizacją 
obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej oraz kompleksowym wykonawstwem obiektów budowlanych w charakterze głównego wykonawcy.

Kadra techniczna jak i pracownicy bezpośredni w wykonawstwie posiadają duże doświadczenie. Dysponujemy własna bazą materiałowa,sprzętowa oraz środkami transportu , służącymi do prawidłowegooraz terminowego wywiązywania się z powierzonych nam zadań.

Nasza firma uprawniona jest do wykonywania prac w obiektach objętych tajemnicą służbowa - posiadamy wymagany certyfikat i poświadczenie bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych.

Stale staramy się osiągnąć zrównoważony sukces w budownictwie, renowacji i remontach. Zakres naszych usług obejmuje budowę, renowację, rozbiórkę budynków, dróg i innych struktur. Korzystamy tylko z najnowszych środków i metod w wykonywaniu naszych projektów, zgodnie z wytycznymi umów. Mamy dużą sieć współpracowników i podwykonawców, zaufanych firm specjalizujących się w różnych typach prac. Pozwala to nam na zbalansowanie obowiązków w sposób wydajny i zgodnie z harmonogramem.